* JOGA dla KRĘGOSŁUPA 
- jeśli masz problemy z kręgosłupem, budzisz się z bólem kręgosłupa, plecy bolą po długim siedzeniu w pracy,
lub dużo czasu spędzasz przed komputerem lub za kierownicą i zaczynasz się garbić,
albo po prostu chcesz zadbać o kręgosłup,
- zajęcia te działają na cały organizm, ale asany dobiera się je ze szczególnym uwzględnieniem kręgosłupa, bo to praca kręgosłupa w różnych kierunkach pozwala mu pozostać giętkim i zdrowym,  (w zależności od dolegliwości wykonuje się zmodyfikowane warianty asan, a niektórych asan nie wykonuje się wcale),
ale ćwiczenia mają działanie wzmacniające i uelastyczniające nie tylko kręgosłup, bo często problemy z kręgosłupem związane są ze słabo rozwiniętymi mięśniami pośladkowymi i tylną część ud (co utrudnia siady z prostymi plecami i powoduje bóle kręgosłupa), ponadto zdrowy kręgosłup to nie tylko prawidłowa postawa ciała, ale również właściwa praca serca i sprawny obieg krwi, układ oddechowy i nerwowy.


Jogę dla kręgosłupa będziemy realizować w czwartki g.17.00 i zaczynamy od 13 marca br. Zapisy trwają do końca lutego. Zapisy telefonicznie nr 503868405 i w dniu zapisu wymagana wpłata gótówką/przelewem/blkiem potwierdzająca rezerwację miejsca. 
Koszt to 250 zł za cztery zajęcia. W tej kwocie otrzymasz KARNET na 4 wejścia, ważny 28 dni (wejście raz w tygodniu).  Jeden dodatkowy „poślizgowy” termin jest ujęty w ważności karnetu, na wypadek gdyby coś wypadło, ale nieobecność należy zgłosić odwołując rezerwację - czytaj odwoływanie rezerwacji.   Wówczas rezerwacja jest przepisywana na kolejny termin Twojej grupy.
Jeśli zajęcia nie odbędą się z winy Joga Klubu (nieobecność prowadzącego), do terminu ważności karnetu zostaje dodany okres zawierający nieodbytą ilość zajęć. Nie dotyczy to dni wolnych od pracy z mocy ustawy, wówczas karnety nie są przedłużane.
Kolejne karnety również płatne są z góry, przelewem (lub blikiem), lub na sali gotówką w dniu ostatniego wejścia z wcześniejszego karnetu.
Karnet jest wystawiany imiennie dla konkretnej osoby i tylko ona może z niego korzystać. Niewykorzystane zajęcia przepadają. Nie ma możliwości zwrotu pieniędzy za niewykorzystane zajęcia.
Więcej informacji o karnetach - czytaj cennik.